STANDEN

Voor de standen van een team zie de Sportlink app.

 

TEAMS

De teamindeling is te zien bij het team

Trainer: W. Liebregts
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 19.30 - 20.30

Vrijdag: 19.30 - 20.30

(Plaats hier uw teamfoto)
G. Lukas  G. van de Spek
D. van Hoof  M. Verhoeven
B. Schottert  T. Wagener
J. H. Schottert  M. Wiercx
 
   
   

 

 
Trainer:

A. van Elderen, D de Brouwer

Team Ouder
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 19.30 -20.30

Vrijdag: 19.30 - 20.30

(Plaats hier uw teamfoto)
A. Duran P. Shilberson
L. van Elderen T. Maas
B. van Gisbergen B. Nooyens
A. Goslings M. Verhalle
J. van Liere  
   
   

 
Trainer + Coach: H. Schottert
Teamouder
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 19.30 - 20.30

Vrijdag: 20.30 - 21.30

(Plaats hier uw teamfoto)
N. van Abeelen S. Lemmens
T. Backx J. Morien
P. Beurskens H. Schottert
D. de Brouwer W. Schottert
N. van Elderen L. Weber
   

 
Trainers: R. Hitzert
Teamouder:
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 19.30 - 20.30

Vrijdag: 20.30 - 21.30

S. van den Broek R. Jansen
B. Michelbrink D. Michelbrink
L. Fonken J. Cools
W. van Gestel D. Reijrink
A. S. Hatahet R. Roestenberg
N. van Iersel L. van Rooij

Sponsor Valkenoog
Trainers & Coach: W. de Bruyn, N. van Elderen, W Schottert
Teamouder:
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 18.30 -19.30

Vrijdag: 18.30 - 19.30

(Plaats hier uw teamfoto)
R. van Beurden  D Hesselmans
J. Donders  T. Hitzert
A. Fayaz  L. Kerkhofs
N. van Ginhoven  Z. Hatahet
 T. Pronk  D. Schollen
   
 
Trainer/ Coach: J. van de Sande, P Lourens
Teamouder:
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 18.30 - 19.30

Vrijdag: 18.30 - 19.30

B van de Boogaart

G van Vree
F van Esch A. Kolodziejska
H van Iersel C van Beurden
  P Aerts
   
Trainer: N.Liebregts, P de Weys, K. Aerts & V. Aerts
Trainingstijden in de Roodloop:

Maandag: 18.30 -19.30

Vrijdag: 18.30 - 19.30

 (Plaats hier uw teamfoto)
D Brans B Gerritsen
P Liebregts S Verhoeven
M Vugts A de Weys
I Westendorp T Aerts
   
   
   
Trainers: K Aerts, V Aerts , N Liebregts, P de Weys

Trainingstijden

Roodloop: 

Maandag 18.30 - 19.30

Vrijdag 18.30 - 19.30

 (Hier is plaats voor een teamfoto)
M. Aerts T. Vermeer
O. Hatahet T. Vugts
Trainer: W. Liebregts
Trainingstijden in de Roodloop: Vrijdag: 21.30 - 22.30
 80 hs biksshots
P. Riphagen R. Nooyens
J. van de Sande J. Oving
I. Delic J. van Poppel
J. Jaspers M. Prinse
R. Hitzert F. Reijrink
B. Bosmans J. van Rijn
N. Liebregts R. Weterings
R. Jansen H. Schottert
W. Liebregts R. Sneijders
S. van de Loo D. Delic
K. Aerts B. van den Heuvel
B. Liebregts
Trainer: W. Liebregts
Trainingstijden in de Roodloop: Vrijdag: 20.30 - 21.30
84 MJ kampioen biksshots
E. de Bruijn M. Duffhuës
M. Goedendorp R. van de Ven
D. van Hoof-van Dun I. van der Aa-Liebregts
M. Schottert S. Vugts
C. Tuytelaars E. Sneijders
 
Joomla templates by a4joomla