Training  in de Hispohal van: 

28 Augustus 2017 tot en met 18 Mei 2018

Maandag

18:30-19:30

U8

U10

U12

U14(1&2)

19:30-20:30 U16 (1 & 2)
20:30-21:30

U18

H1

Vrijdag
18:30-19:30

U8

U10

U12

19:30-20:30

U14 (1&2)

U18

20:30-21:30

Drek

U16 (1&2)

21:30-22:30 

H1

Hrek

GEEN TRAININGEN

Maandag

25 December, 1 Januari

12 Februari,  2 April

Vrijdag

10 November,  29 December,

12 Januari,  2 en 9 Februari

27 April

 

STANDEN

Voor de standen van een team klik je op Lees meer .

TEAMS

De teamindeling is te zien bij het team

Beter Vloeren
Trainer: T. van Doormaal + R. van Zon
Koen Aerts  David van den Hout
Ben van den Heuvel  Jor Doornenbal
Bas Liebregts  Kevin van Hees
Mart Wiercx  Maurick Verhoeven
Orlando Smits  Rene van Zon
Rob Jansen  Thomas van Doormaal
   
 Zie meer foto's op Antoon's foto rapportage

 

 
Trainer:

W. Liebregts + A. v Elderen + J. van de Sande

Team Ouder
Bas van Gisbergen Tim van Abeelen
 Bauke Nooyens Tom Wagener
Wieger de Bruyn Bouke Schottert
Geoffrey van de Spek Dave van Hoof
Shilberson Lourens  
   
   

 
Trainer: A. v. Elderen & W. Liebregts & J. van de Sande
Coach + Teamouder  
 Daan de Brouwer  Luuk van Elderen
Luuk Weber  Marijn Verhalle
 Niek van Elderen  Tijn Maas
 Jim van Liere Sven Lemmens
Tom Backx  Wietse Schottert
   

 
Trainer: A v. Elderen & J. Schottert
Coach + Teamouder A. van Elderen + B. Knapen
 Abdul Sattar Hatahet Ties Verhalle
Lowie Fonken  Tijn Bosmans
Luuk Vingerhoets  Ward van Gestel
 Niels van Abeelen  
Ramon Roestenberg  Yent Appels
   

 
Trainers: H. Schottert
Teamouder: L. Heeffer
  Jip Morien
Bram Michelbrink Dirk Michelbrink
Hidde Schottert Pepijn Beurskens
Thijs Pronk Tim Hitzert

Sponsor Valkenoog
Trainers: R. Hitzert + L. van Elderen
Coach & Teamouder: R Hitzert & N. van Iersel
Daan Hesselmans  Daan Reijrink
Roy Jansen  Siebe van den Broek
Jannes Cools  Zaid Hatahet
Nick van Iersel  
   
   

 
Trainer/ Coach: W. de Bruyn + N. Liebregts + N. van Elderen
Teamouder:  Lillian Heeffer

Dirk Schollen

Mathis Vogels
Floris van Esch Niek van Ginhoven
Hidde van Iersel Pepper Morien
Jullien Donders  Pieter Aerts
 Leon Kerkhofs  Rick van Beurden

Trainer: K. Aerts & V. Aerts & P. Lourens
 
Guus van Vree Bart Gerritsen
Mick Aerts Sem Verhoeven
Mathijs Vugts Dylan Brams
Bram van de Boogaart Chris van Beurden
Puck Liebregts  
   
   

Trainer: Koen Aerts +
Cay Luijten Bram van de Boogaert
Guus van Vree Chris van Beurden
   
   
   
Trainer:  
 80 hs biksshots
Frank van Hees Rens Nooyens
Julian van de Sande Jelmer Oving
Izet Delic Johan van Poppel
Jeroen Jaspers Mark Prinse
Rob Hitzert Frank Reijrink
Bert Bosmans John van Rijn
Nick Liebregts Ron Weterings
Ruben Jonckers Henk Schottert
Wim Liebregts René Sneijders
Stefan van de Loo  Djani Delic
   
Trainer: W. Liebregts & Julian van de Sande
84 MJ kampioen biksshots
Ester de Bruijn Mariëlle Duffhuës
Monique Goedendorp Ria van de Ven
Dana van Hoof-van Dun Inge -van der Aa Liebregts
Marlou Schottert Ilona van Strijdhoven
Ceciel Tuytelaars  
   
   
Joomla templates by a4joomla